Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Sprey Polyurea Kaplama Bilgisi

Anasayfa » Sprey Polyurea Kaplama Bilgisi

Sprey polyurea kaplama bilgisi, Sprey poliüretan Köpük, yalıtımın da m2 1.5 2kg. Gitmektedir. Sprey Polyurea su yalıtımı, atılan yüzeyde metre kareye poliüretan köpük sarfiyatı kadar su izolasyon, polyurea da gitmektedir. Poliüretan köpük, ısı yalıtımı 3 saniyede reaksiyona girip 2 dk. da kurumaktadır. Sprey polyurea kaplama bilgisi; su yalıtımı 4 saniye de reaksiyona girip 2 dk da donmak dadır.

Sprey izolasyon, ek yeri oluşmadan ve hızlı bir şekilde kuruması ısı köprüsü oluşturmaması, yeni nesil izolasyon gurubunda teknoloji olarak uygulanmaktadır. Uygulama Makinelarıy la elde edilen izolasyon hem uzun ömürlü olması hem de darbeye karşı iyi gelmektedir. Polyurea kaplaması diğer ürünlere bakarak oldukca elastik bir çişet malzemedir.

Graco maki nası, Gama, Grasglaf, ATG, VB. Benzer Makine ekipmanlarıyla sağlanmaktadır. Uzun hortum ve tabancasıyla A-B kompenatlarıyla elde edilen yegane izolasyon sistemidir. Sprey polyurea kaplama bilgisi, günümüz Teknolojisi olan sprey izolasyon, atış alanı 2 metre kadar püskürtmek dedir. Hortum uzunluğu 80 90 metrelere kadar uzanmaktadır.

Polyurea Kaplaması, Sprey Polyurea Su Yalıtım Kaplaması, Sprey polyurea kaplama bilgi, koruma ve derz dolguları konusunda gerçekten mükemmel bir üründür ve çok çeşitli uygulama alanı mevcuttur.

Polyurea kaplamaları, genellikle beton ve çeliğin korozyon ve aşınmaya karşı korunması ve su izolasyonu amacıyla uygulanır. Çok hızlı reaksiyon süresi, yüksek esneklik ve aşınma dayanımı özelliklerinden dolayı polyureanın geleneksel malzemelere karşı birçok avantajı vardır.

Polyureanın endüstriyel alandaki uygulamaları hızlı bir şekilde artmaktadır ve her geçen gün kendine yeni bir uygulama alanı bulmaktadır. Sprey polyurea kaplama bilgisi, yüksek basınçlı ve ısıtmalı makineler ile geniş alanlara uygulanabilmesi yarısına taşınabilir ve hava ile çalışma tabancalar yardımı ile küçük alanlara da uygulanabilir.

Yüzey hazırlığı yapılmış alanlara uygulanan polyurea çok hızlı reaksiyon süresi sayesinde, kısa sürede kullanıma alınabilir ve tam yükleme yapılabilir. Sprey polyurea kaplama bilgisi ile kaplaması şu şekilde uygulanan yer ve şartları. Termal Dayanım Açık hava şartlarına dayanım Nem Hassasiyeti yoktur Hızlı küllenme süresi Yüksek aşınma dayanımı Çevre dostu uçucu organik bileşen içermez Yüksek kimyasal dayanım Mükemmel çekme&yapısal dayanım Darbeye karşı ses izolasyonuDaha iyi bir Konuyla Alakalı Bilgi Almak İçin Lütfen İletişim Sayfasından Bize Ulaşın

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: