Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Sprey Polyurea Kaç Çeşittir.

Anasayfa » Sprey Polyurea Kaç Çeşittir.

Polyurea Kaplama Malzeme çeşidi Teknik Veriler

Sprey polyurea kaç çeşittir,? soru çak olursak 3 veya 5 çeşidi vardır. Hibrit karışımı melezler le birlik de benzeri saf polyurea kaplaması mevcuttur. Dünya  genelinde saf ve  hibrit polyureası veya mermi çekildiğine dayanıklı veya bomba basıncına dayanıklı veya asitlere karşı dayanıklı polyurea çeşitleri vardır.

Endüstriyel zeminlerde daha çok tercih edilen sprey polyurea  günümüzde hızlı şekilde yer almaktadır. Sprey polyure yüksek elastik olup suyla alakalı neresi olursa olsun suyu engelleme konusun da ve darbeye karşı mukavva yönünden yüksek olan çeşidi çok olup uygulama alanları çok kapsamlıdır, yeni nesil yalıtım sistemidir.

Polyurea Teknik Data Bilgi

İki komponentli, saf poliürea  bir sistemdir. %100 solventsiz, %100 katı maddedir. Aromatik olan ürün aşınmaya çok dayanıklıdır. Ek yeri ve derz dolgu oluşmaz. Yüzeyin şeklini alır.

UYGULAMA ALANLARI

Sisteminin uygulama alanı, üstün karakteristiklerinden dolayı, çok geniştir. En büyük kulanım alanı  inşaat sektörüdür. Binalarda ve temellerde mükemmel hidroizolasyon sağlar. Bütün metal ve çelik konstrüksiyonlarda üstün anti pas kaplama koruma sağlar (köprülerin, tünellerin, havuzların ve boru hatlarının hidroiyolasyonu).

Hidroizolasyon dışında endüstriyel zemin kaplaması olarak kullanılabilir (gıda ve endüstri sektöründe, çiftliklerde, park alanlarında, vagonlarda, gemi endüstrisinde).  Uygulanabilen zeminler: beton, çelik, ahşap, metal, plastik, bitümen (katran), cam, on dilin levhalar, kiremit, geotekstil, örülmemiş kumaşlar, poliüretan vb. Ayrıca kreatif uygulamalarda da uygulanabilir.

Tipik uygulamalar:

 1. Park yerleri ve garajlar
 2. Balkonlar ve çatı korumalar
 3. Endüstriyel zeminleri
 4. Endüstriyel soğutma odaları
 5. Rafineriler
 6. Isıtma boru hatları, petrol boru hatları, gaz boru hatları
 7. Su arıtma sistemleri
 8. Asbest İnkapsülasyonu
 9. Mineral endüstrisi
 10. Madenler
 11. Petrol platformlar
 12. Köprüler ve Tüneller

AVANTAJLARI

 • Hidroizolasyon, antipas ve son kat boya özelliklerinin tamamını içerir
 • Hızlı uygulanır (bir çalışan / 1 saat / 250 m²/ kalınlığı 2 mm)
 • İnce bir katman olarak uygulanır (2-3 mm)
 • 2 mm kalınlığındaki tabaka maksimum hidroizolasyon sağlar.

[su_button url=”http://www.spreypolyurea.org/iletisim-formu” target=”blank” style=”3d” center=”yes” icon=”icon: phone-square” desc=”Teknik bilgi için arayınız…” onclick=”Bir Telefon Kadar Yakınız” rel=”nofollow” title=”Bize ulaşın” id=”Bir Telefon Kadar Yakınız”]Soru ve Önerileriniz için İletişime Geç[/su_button]

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: