Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Sprey polyurea istanbul

05.09.2016
4
Sprey polyurea istanbul, konumuzla İstanbul çevresin de ve ilçelerinde yapmış olduğumuz sprey polyurea su izolasyon malzemesidir. zemin hazırlı konusun da ön bilgi, uygulama öncesi zemin hazırlığı yapılacaktır. Bu  uygulama da  yüzeydeki çatlaklar  süzgeç  kenarları  gibi  tamirler  ince  temizlikler   firmanın kapsamı içerisindedir. 

Sprey polyurea istanbul yüzey hazılığı

Gerekli yerlerde  şantiye   yönetiminin onayından geçmiş  mastik  yapılacaktır. Gerekli nem ölçülerini ölçümleri  yapılarak  raporlanacak ve saha yönetiminin onayıyla  uygulamaya  başlanacaktır. Zemin  nem ölçümlerinden  dolayı  doğacak  problemler uygulama  yapacak firmaya  aittir. Oynama riski olan yerler pah bandı yatırılacaktır.

(Sprey polyurea istanbul yüzey bilgisi)Tüm  yüzey  toz ve kirden arındırıldıktan sonra  Zemin hazırlığı biten yüzeye şantiye  yönetiminin onayından geçmiş epoksi esaslı astar ile astarla nacaktır. Astar kat kurumadan (0,2-0,7 mm tane boyutlu ) silis kumu yüzeye serpiştirilecektir. Astar kat tam kuruduktan sonra şantiye   yönetiminin onayından geçmiş  poliürea uygulamasına geçilecektir.

Uygulanacak   alanların   balkon niteliğinde  kullanılacağı  için su  izolasyonunu  sağlamak  amaçlı    yanlardan  20 – 40 cm  lik    yüksekliğe kadar uygulanacaktır. Onaylı  marka  polyurea  uygulandıktan sonra  ortalama  07-15  saniye içinde kuruyacak kıvamda olacağı için  bu uygulamada  akma   sonradan   yığılma ,atma  gibi  problemler  oluşturmamalıdır.

Uygulanan  poliurea püskürtme su yalıtımı, tuz, yağ, benzin ve başka   kimyasal ürünlerden daha etkilisidir, dayanımlı ve su geçirmez özellikte olmalıdır. Yapılan  uygulamalar    en az   5 yıl  firma  ve malzeme  garanti kapsamında  olmalıdır. Her  türlü  yatay  düşey  taşımalar   uygulamayı  yapacak  firma  kapsamında  olmalıdır.

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: